GRUPA MARCOVA POLSKA
DORADZTWO

Świadczymy usługi w zakresie doboru rozwiązań oświetleniowych do każdego typu pomieszczeń.

PROJEKTOWANIE

Zapewniamy Naszym Klientom pomoc pomoc podczas wykonywania projektów.

PRODUKCJA

Korzystamy ze wsparcia największych fabryk w Europie.

GMP LIGHT


OŚWIETLENIE JEST ISTOTNYM ELEMENTEM KAŻDEGO WNĘTRZA I OTOCZENIA. POPRAWIA WYGLĄD POMIESZCZEŃ, WPROWADZA PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ PRACY, USPOKAJA I ZAPEWNIA KOMFORT UŻYTKOWNIKOM, EKSPONUJE ORAZ PODKREŚLA ZEWNĘTRZNE PIĘKNO BUDYNKÓW. RODZAJ WNĘTRZA ORAZ SPOSÓB JEGO WYKORZYSTANIA DETERMINUJE TYP ZASTOSOWANEGO SYSTEMU OŚWIETLENIOWEGO I JEGO PARAMETRY....

DORADZTWO

GMP LIGHT świadczy usługi w zakresie doboru rozwiązań oświetleniowych do każdego typu pomieszczeń zgodnie z Polskimi i Europejskimi normami oraz dostosowanych do wymagań zamawiającego. Doradzamy Naszym Klientom w kwestii doboru opraw oświetleniowych przeznaczonych do:

BIUR

Dzięki naszym produktom pracownicy poczują przyjazny klimat w biurze. Dobrze dobrane oświetlenie zapewnia ludziom komfort wizualny, tworzy inspirujące miejsce pracy a energooszczędne rozwiązania ratują budżety firm oraz środowisko naturalne.

KORYTARZY

Poprzez ich właściwe doświetlenie użytkownicy łatwiej orientują się w przestrzeni, szybciej mogą dotrzeć do celu. Jednocześnie zwiększa się ich poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

HOTELI

Rozwiązania oferowane przez GMP LIGHT sprawiają, ze goście poczują się w Twoim hotelu jak w domu. Dobrze dobrane oświetlenie zapewni im poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom goście będą mogli sterować oświetleniem zgodnie ze swoimi preferencjami.

SKLEPÓW

Odpowiednio dobrane oświetlenie zapewnia przyjazną atmosferę i zwiększa przyjemność z robienia zakupów. Dodatkowo wykorzystując efekty świetlne sprzedawcy mogą w odpowiedni sposób kreować sceny świetlne, które będą eksponować towar i wyróżniać go spośród innych.  

SZKÓŁ

Aby uczniowie mogli efektywnie wykorzystać czas spędzony w szkole, należy zagwarantować im odpowiednia jakość oświetlenia. Dobrze rozproszone światło poprawia warunki nauki, zwiększa koncentracje i pobudza do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

HAL MAGAZYNOWYCH/PRODUKCYJNYCH

Właściwe oświetlenie pomaga firmom rozsądnie gospodarować zasobami, poprawiać wydajność i jakość pracy. Dzięki energooszczędnemu oświetleniu GMP LIGHT, Nasi Klienci mogą podnieść bezpieczeństwo pracy oraz zmniejszyć koszty wymieniając przestarzałe technologie oświetleniowe na innowacyjne rozwiązania.

SZPITALI

Oferuje specjalistyczne oświetlenie przeznaczone dla oprawy o jasnym, chłodnym świetle do specjalistycznych i sterylnych wnętrz, w których przeprowadza się zabiegi oraz badania, jak również oprawy o ciepłym i przyciemnionym świetle do sal pacjentów, aby czuli się komfortowo podczas leczenia.

STREF ZAGROŻONYCH WYBUCHEM

Posiadamy w swojej ofercie również oprawy odporne na szczególnie trudne warunki otoczenia: wybuchy, działanie wysokich temperatur oraz inne ekstremalne czynniki zewnętrzne. Tego typu oprawy spełniają restrykcyjne i najbardziej rygorystyczne normy europejskie.


PROJEKTOWANIE

Zapewniamy Naszym Klientom pomoc podczas wykonywania nowych projektów jak również optymalizacji gotowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko rozwiązujemy ewentualne problemy projektowe i techniczne. Przy pracy korzystamy z programów komputerowych: DIALUX, RELUX, 3DS MAX. Oprócz projektów, Klienci GMP LIGHT  mogą także otrzymać wyliczenia energooszczędności przy zastosowaniu różnych rozwiązań dla tego samego pomieszczenia. Przy realizacji inwestycji w oparciu o źródła LED, korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań, które zapewniają Inwestorom rzeczywisty zwrot z inwestycji. Naszą uwagę kierujemy na skuteczność świetlną zastosowanych opraw, oddawanie barw, oraz spadek strumienia świetlnego w czasie.

PRODUKCJA

Korzystając ze wsparcia największych fabryk w Europie, GMP LIGHT jest w stanie wyprodukować profesjonalne oprawy i systemy oświetleniowe o wysokich parametrach technicznych, energooszczędności i designie na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie oprawy są szczegółowo dopracowane i przygotowane do produkcji przez zespół projektowo-techniczny. Dzięki własnej produkcji, GMP LIGHT  jest w stanie elastycznie dostosować się do szybko zmieniających się wymagań rynkowych, oczekiwań Klientów, jak również dopasować terminy realizacji produkowanych opraw do potrzeb Inwestorów.